gigabyte-oficialne-uvadi-na-trh-kompaktni-brix-systemy
PCTuning Novinka

GIGABYTE oficiálně uvádí na trh kompaktní Brix systémy

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
28. 5. 2013 08:00 Sdílej:

O Gigabyte Brix platformě jsme vás poprvé informovali už v polovině dubna a nyní přichází oficiálně na trh.

Reklama
Reklama

Kompaktní systémy mají rozměry 30×108×114 mm a jsou vyvinuty jako konkurence k Next Unit of Computing (NUC) platformě od Intelu. Gigabyte zveřejnil na svých stránkách, že budou zatím k dispozici tři verze tohoto produktu a to v závislosti na použitém procesoru. Jednotlivé varianty tedy budou obsahovat Intel Core i3-3227U, i5-3337U a i7-3537U. V blízké budoucnosti by měla být vydána taktéž verze s procesorem Celeron 1037U.

Jednotlivé varianty nesou označení GB-XM12-3227, GB-XM11-3337 a GB-XM1-3537, podle zmiňovaných procesroů. Všechny modely potom využívají čipset Intel HM77. Do systému můžou být instalovány až dva SO-DIMM paměťové modlu, stejně jako mSATA SSD disk. 

Kompaktní PC kit Brix nabízí gigabitový LAN konektor, USB 3.0 port a pro připojení zobrazovacích zařízení HDMI a mini-DisplayPort rozhraní, zařízení je také vybaveno VESA úchytem držáku. V systému je také umístěna WiFi rozšiřující karta, umístěná do mini-PCI-Express rozšiřujícího slotu. 

Zdroj: Hardware.info

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning