gigabyte-prinasi-midi-tower-pc-skrin-ac300-ve-variante-s-tonovanym-sklem-bocnice
PCTuning Novinka

Gigabyte přináší midi-tower PC skříň AC300 ve variantě s tónovaným sklem bočnice

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
4. 2. 2019 21:00 Sdílej:

Společnost Gigabyte dnes rozšířila svoji nabídku PC skříní o prosklenou variantu své PC skříně AC300, která je nově vybavena tónovaným temperovaným sklem do bočnice.

Reklama
Reklama

Model označený jako Aorus AC300 Glass přináší kromě 4mm tónovaného skla přes celý boční panel nahrazujícího originální ocelový plech s čirým akrylovým oknem také adresovatelné LED podsvícení čelního panelu a loga na krytu PSU. Stejně jako u původního modelu je čelní panel vyveden ve vzhledu kartáčovaného hliníku a vnitřní prostor je rozdělen na dvě části.

 

Vrchní část je určena pro základní desku a její komponenty. Konkrétně do ní lze přidělat základní desku až do formátu ATX a na ní potom grafické karty s délkou až 400 mm a chladič procesoru s výškou až 170 mm. Spodní oddíl je pak určen pro napájecí zdroje s délkou až 180 mm a dvojici pozic pro 3,5palcové či 2,5" disky. Další tři 2,5" disky můžeme umístit na zadní stranu držáku základní desky.

 

O chlazení se mohou starat tři 120mm, nebo dva 140mm ventilátory za čelním panelem, až dva 140mm větráky pod vrchním panelem a jeden až 140mm ventilátor na zádi skříně. Případně patřičné radiátory vodního chlazení. Zajímavostí skříně je jsou také dvě vertikální pozice pro grafické karty pomocí riseru. 

 

Skříň má nad čelem umístěný I/O panel se dvěma porty USB 3.1 typu A, jedním portem USB 3.1 typu C, portem VR-Link HDMI a HD audio konektory. Cenovku skříně zatím výrobce neodhalil. Bude ale nejspíše atakovat hranici 3 000 Kč. 

Zdroj: techPowerUp 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning