gigabyte-uvede-na-trh-full-tower-skrin-pro-hrace-xtreme-gaming-xc700w
PCTuning Novinka

Gigabyte uvede na trh full-tower skříň pro hráče Xtreme Gaming XC700W

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
30. 11. 2016 14:45 Sdílej:

Gigabyte není v oblasti PC skříní zase takovým nováčkem, nicméně tomuto odvětví dominují spíše jiné značky. Přesto umí i tento výrobce překvapit, jako třeba v případě stylového modelu XC700W ze série Xtreme Gaming.

Reklama
Reklama

Už to, že skříň spadá do řady Xtreme Gaming, značí to, že bude určena zejména hráčům, čemuž odpovídá hlavně vzhled. Ten kombinuje černé a stříbrné prvky. Čelní a pravý boční panel jsou například vyrobeny z hliníku, zatímco levá bočnice je celá prosklená tónovaným temperovaným sklem. Čelní panel je pak doplněn ještě LED proužkem s možností výběru barev a podsvíceným logem série. Konstrukce je vyrobená z oceli. 

 

Uvnitř skříně jistě mnozí ocení variabilní možnost oddělání klece pro disky. Na pozici pro mechaniku můžeme zapomenout, nicméně diskům je zde věnována jedna klec, do níž můžeme umístit tři 3,5" nebo 2,5" disky. Další tři 2,5" HDD či SSD můžeme přidělat také na záď držáku základní desky. Držák je připraven pro desky formátu ATX či E-ATX. Díky omezení šachet pro disky, můžeme na desku zvolit grafické karty až do délky 430 mm.

 

Celkové rozměry skříně činí 593,5 × 240,5 × 546,6 mm (h × š × v), přesto jsou však chladiče procesoru limitovány výškou 170 mm, což je ostatně dostatečný prostor pro většinu běžných chladičů. O chlazení uvnitř skříně se pak v základu stará jeden zadní 140mm větrák, společně s trojicí 120mm ventilátorů vpředu. Ty lze ale nahradit i za dva 140mm. 

 

Čelní panel nabídne dva porty USB 2.0 a dva USB 3.0 společně s HD audio konektory. Pokud se vám skříň zalíbila, bohužel vás zatím nepotěšíme. Gigabyte totiž ještě nepotvrdil, kdy ji hodlá uvést na trh, ani za kolik ji bude prodávat. 

Zdroj: techPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning