GOG zahájil letní výprodej a v nabídce je více než 4000 her
i Zdroj: GOG
Novinka GOG zahájil letní výprodej a v nabídce je více než 4000 her

GOG zahájil letní výprodej a v nabídce je více než 4000 her

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

19. 6. 2024 21:00

Takže, drobotina bude mít prázdniny a my staří mazáci máme co? Ho… dovolenou! A když bude čas, proč ji nevyplnit tu a tam nějakou tou kvalitní pařbou, že?

Reklama

Léto je tady (snad) a s ním sezóna plavek, parných slunečných dnů, máchání na koupališti a čas zavařených klimatizací. Což nás nemusí trápit, jelikož budeme nakupovat a pařit jako diví. GOG spustil letní výprodej, počínaje dneškem 19. 6. a potrvá až do 10. 7., což je spousta času na ukořistění vyhlédnutých pecek. Pokud počítáme všechny zlevněné a extra položky, dostaneme se až na číslo 6218. A pokud zahneme čistě jen hry, je jich 4032 (nyní) a není vyloučeno, že budou ještě přibývat. A řekněme, že vám bude sakra trvat, než se celou nabídkou prokoušete.

Jako obvykle dáme pár tipů, které by mohly pařbychtivé maniaky zaujmout. Kdybyste chtěli za své peníze opravdu hodně zábavy, tak tu máme The Elder Scrolls Bundle za 26.39 EUR. Dostanete všechny hry ze série, od Areny až po Skyrim Anniversary Edition. Přepočteno na herní dobu, máte bez přehánění tisíce hodin tuhé vařby. Máte chuť někomu napráskat? Výborný God of War za 25.05 EUR dobře poslouží. A nebo jedna z mých nejoblíbenějších her vůbec, ďábelský simulátor fašírkování civilistů, Carmageddon Max Pack za směšné dvě eura. Nu, vybírat je z čeho, tak směle do toho.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama