Hacker ukradl a zveřejnil záběry z chystaného GTA 6
i Zdroj: Rockstar Games
Novinka Hacker ukradl a zveřejnil záběry z chystaného GTA 6

Hacker ukradl a zveřejnil záběry z chystaného GTA 6

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

19. 9. 2022 18:25

To tak pracujete na jedné z nejočekávanějších her a probudíte se do dne, kdy na internetu kolují desítky videí a obrázků spolu s částmi kódu. Zřejmě byste nebyli nadšeni.

Reklama
Reklama

Ačkoli oficiálně víme jen to, že GTA 6 je v přípravě, díky tomuto masivnímu úniku jsme dostali slušnou představu o hře samotné. Kromě kusých informací jsme mohli tušit, že hřištěm bude Vice City nebo že budeme mít dva hlavní charaktery, mezi kterými budeme přepínat. Nu a hacker „teapotubehacker“ nás oblažil pořádným balíkem videí a obrázků. U nich se právě potvrzuje a vyjasňuje spousta věcí. Videa se šíří všemi kanály, nicméně distributor Take 2 a i vývojářská firma Rockstar Games se snaží seč můžou a videa jsou promptně blokována.

Ukradený balík dat byl sdílen na serveru GTAForums a loupežník se ještě pochlubil tím, že v budoucnu by mohl zcizit další data, zdrojové kódy, assety a testovací build hry. Mohlo jít také o promyšlený hoax, jenže z videí je slyšet profesionální dabing s obsahem, který by odpovídal reáliím GTA, jsou vidět oba charaktery, detailní lokace a další věci. Není jasné, jak stará jsou ukradená data, ale vzhledem k tomu, že GTA 6 bychom se mohli dočkat až v roce 2024 či 2025, hra bude možná vypadat úplně jinak.

Pokud linkované video zmizí, jednoduše na youtube zadejte “gta 6 leak” a jistojistě vám vyskočí další kanály. Lavina už se řítí. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning