hackeri-zautocili-na-webove-stranky-orbanova-fideszu
PCTuning Novinka

Hackeri zaútočili na webové stránky Orbánova Fideszu

Mirek Kočí
Mirek Kočí
3. 10. 2016 15:30 Sdílej:

Webové stránky maďarské vládní strany Fidesz napadli v neděli hackeři. Podle zpravodajského serveru origo.hu byl útok podniknut z některé ze západoevropských zemí. Neznámí kyberzločinci získali úplný přístup k serveru, mnohé složky vymazali, avšak osobní údaje členů strany zůstaly nedotčeny. Kvůli útoku byla stránka Fidesz.hu přesměrována na oficiální účet strany na sociální službě Facebook.

Reklama
Reklama

Včera se v Maďarsku uskutečnilo referendum, ve kterém voliči odpovídali na otázku: „Chcete, aby Evropská unie nařizovala povinné přemístění osob bez maďarského občanství do Maďarska bez souhlasu maďarského parlamentu?“

Kvóty pro rozdělení uprchlíků mezi unijními zeměmi sice v referendu odmítlo přes 98 procent hlasujících, volební účast se ale pohybovala jen kolem 40 procent. Pro platnost lidového hlasování přitom byla nutná účast 50 procent voličů.

Zdroj: 444.hu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning