half-life-2-epizoda-1
PCTuning Novinka

Half-Life 2: Epizoda 1

stancik-martin
Stančík Martin
7. 4. 2006 22:00 21 Sdílej:

Společnost Valve včera spustila web k prvnímu z datadisků pro hru Half-Life 2, který nese označení "Epizoda jedna". Hra bude trvat čtyři až šest hodin a blíže se v ní seznámíme s Alyx Vanceovou. Na co dalšího se můžeme těšit?

Reklama
Reklama
Originálního Half-Life 2 se po celém světě prodalo více než čtyři miliony kopií a získal přes třicet pět ocenění Hra roku. Epizoda 1 je první ze série nových dobrodružství, které se odehrávají i mimo City 17.

Screenshot

Opět se ocitnete v kůži Dr. Gordona Freemana a budete čelit následkům vašeho jednání v City 17 a Citadele. Setkáte se s Alyx Vanceovou a jejím robotem a půjdete pomoci lidskému povstání v zuřivém boji proti nepřátelům.

Screenshot -

V Epizodě 1 se blíže seznámíte se schopnostmi Alyx a jejími znalostmi City 17 a spolu s ní se budete hrou prokousávat. Podle Valve by první epizoda měla trvat čtyři až šest hodin herního času, což není mnoho. Dále budou dostupné dvě nové multiplayerové hry (Half-Life 2 Deathmatch a Half-Life 1 Deathmatch: Source).

Screenshot

A to nejdůležitější nakonec - Epizoda 1 vyjde prvního června a originální HL2 nebudete k hraní potřebovat!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning