herni-podlozka-corepad-keira-pokryje-cely-vas-stul
Novinka Herní podložka Corepad Keira pokryje celý váš stůl

Herní podložka Corepad Keira pokryje celý váš stůl

Mirek Kočí

Mirek Kočí

20. 11. 2011 19:30 10

Do prodeje se dostane nová série herních podložek se skutečně obřími rozměry. Podle výrobce je navíc vhodná pro všechny typy myší.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Pokud jste o společnosti Corepad dosud neslyšeli, pravděpodobně nejste sami. V našich končinách neznámý výrobce představil zkraje minulého týdne svůj nejnovější produkt, který je důkazem toho, že na velikosti opravdu záleží.

Nová série herních podložek pod myš s názvem Keira se skládá ze tří modelů. Všechny jsou vyrobeny z odolného, ale zároveň flexibilního materiálu v černé barvě. Ve spodním rohu v levé části je pak umístěno logo firmy.

Jak už bylo napsáno výše, v obchodech se objeví trojice podložek, přičemž ta největší z nich má rozměry 120 × 60 cm. Prakticky tak může pokrýt celý vás stůl. Další dvě podložky měří 90 × 45 cm a 90 × 50 cm.

Dle výrobce dosáhnete nejlepších výsledků při použití novějších myšek. V prodeji bude nová edice během následujících týdnů. Doporučené koncové ceny zatím nebyly zveřejněny.

Herní podložka Corepad Keira pokryje celý váš stůl
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: techPowerUp!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama