honor-hleda-testery-odolnych-hodinek-watch-gs-pro
Novinka Honor hledá testery odolných hodinek Watch GS Pro

Honor hledá testery odolných hodinek Watch GS Pro

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 10. 2020 12:00

Máte rádi Honor a neuteče vám nic ze světa nových technologických vychytávek? Firma právě teď dává šanci otestovat novinku, své vůbec první outdoorové hodinky Watch GS Pro s až 25denní výdrží baterie nebo GPS navigací zpáteční cesty, ještě než se oficiálně objeví v prodeji.

Reklama

Program se otevírá pro 20 testerů a ti rozhodně neodejdou s prázdnou. Kromě malých dárků si odnesou také slevových voucher na nákup hodinek Watch GS Pro v hodnotě 1 500 Kč. Pozor! Přihlášky běží jen do 15. října.

Watch GS Pro

Honor hledá testery odolných hodinek Watch GS Pro
i Zdroj: PCTuning.cz

Vůbec první outdoorové hodinky od Honoru prošly 14 vojenskými testy a získaly tak certifikaci MIL-STD-810G. Zaručují odolnost proti teplotním změnám, vlhkosti, nadmořské výšce, solné mlze a dalším.

Navíc vydrží až 25 dní na jedno nabití a podporují více než 100 režimů cvičení včetně nově navrženého režimu lyžování. Hodí se také GPS navigace zpáteční cesty. Ocení je nejen dobrodruzi, vrcholoví sportovci, ale i ti, co si rádi udělají třeba jen procházku přírodou.

Každý z testerů získá po úspěšném dokončení projektu voucher v hodnotě 1 500 Kč na nákup Watch GS Pro. Ti nejaktivnější testeři se pak můžou těšit na bonusovou odměnu, bezdrátová sluchátka Magic Earbuds s hybridním potlačením okolního hluku.

Do programu se registrujte na webových stránkách Honoru.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama