honor-hleda-testery-odolnych-hodinek-watch-gs-pro
Novinka Honor hledá testery odolných hodinek Watch GS Pro

Honor hledá testery odolných hodinek Watch GS Pro

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 10. 2020 12:00

Máte rádi Honor a neuteče vám nic ze světa nových technologických vychytávek? Firma právě teď dává šanci otestovat novinku, své vůbec první outdoorové hodinky Watch GS Pro s až 25denní výdrží baterie nebo GPS navigací zpáteční cesty, ještě než se oficiálně objeví v prodeji.

Reklama
Reklama

Program se otevírá pro 20 testerů a ti rozhodně neodejdou s prázdnou. Kromě malých dárků si odnesou také slevových voucher na nákup hodinek Watch GS Pro v hodnotě 1 500 Kč. Pozor! Přihlášky běží jen do 15. října.

Watch GS Pro

Honor hledá testery odolných hodinek Watch GS Pro

Vůbec první outdoorové hodinky od Honoru prošly 14 vojenskými testy a získaly tak certifikaci MIL-STD-810G. Zaručují odolnost proti teplotním změnám, vlhkosti, nadmořské výšce, solné mlze a dalším.

Navíc vydrží až 25 dní na jedno nabití a podporují více než 100 režimů cvičení včetně nově navrženého režimu lyžování. Hodí se také GPS navigace zpáteční cesty. Ocení je nejen dobrodruzi, vrcholoví sportovci, ale i ti, co si rádi udělají třeba jen procházku přírodou.

Každý z testerů získá po úspěšném dokončení projektu voucher v hodnotě 1 500 Kč na nákup Watch GS Pro. Ti nejaktivnější testeři se pak můžou těšit na bonusovou odměnu, bezdrátová sluchátka Magic Earbuds s hybridním potlačením okolního hluku.

Do programu se registrujte na webových stránkách Honoru.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning