hp-envy-17-je-novy-notebook-pro-tvurce-s-intel-core-i7-1165g7
Novinka HP Envy 17 je nový notebook pro tvůrce s Intel Core i7-1165G7

HP Envy 17 je nový notebook pro tvůrce s Intel Core i7-1165G7

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 4. 2021 14:00

Společnost HP představuje nový notebook Envy 17. Navržen má být s ohledem na potřeby tvůrčích uživatelů, kterým nabídne dostatečnou výbavu například pro zpracování fotografií, blogování na živo, nebo natáčení a editaci krátkých videí.

Reklama
Reklama

HP Envy 17 je přenosný počítač s procesory Intel Core 11. generace, dedikovanou grafickou kartou Nvidia MX450, 17,3palcovým 4K displejem s kalibrací barev z výroby či podporou bezdrátové komunikace přes Wi-Fi 6 a Bluetooth 5. Pro ukládání dat je připraven až 1TB SSD a operační paměti může být až 32 GB.

Dále výbava zahrnuje čtečku paměťových karet, 3,5mm audiojack, dva USB-A konektory a jeden USB-C (s podporou Thunderbolt 4). Výrobce zmiňuje i kvalitní klávesnici typu all-in-one s funkčními zkratkami, mezigeneračně o 19 % větší touchpad podporující gesta, fyzickou krytku kamery či přizpůsobení výkonu na základě tepelného profilu.

HP Envy 17 je nový notebook pro tvůrce s Intel Core i7-1165G7
i Zdroj: Pctuning

Uživatelé mohou využít také optimalizace displeje v nástroji Display Control, aplikace QuickDrop pro snadný přenos souborů do a ze zařízení nebo funkci Enhanced Lighting, která promění displej na vestavěné selfie osvětlení pro videohovory.

K notebooku výrobce poskytne službu Adobe Creative Cloud s 30denní zkušební dobou včetně aplikací Premiere Rush a Premiere Pro a softwarové sady Creative Cloud Photography Plan.8

Dostupnost a ceny:

Notebook HP Envy 17 bude v prodeji od konce dubna za ceny od 27 990 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning