PCTuning Novinka

HP M27fd USB-C je monitor šitý na míru Chomebookům

Mirek Kočí

Mirek Kočí

24. 6. 2021 11:19

Model označovaný jako M27fd USB-C je prvním monitorem HP s certifikací Works With Chromebook, který je připraven k připojení k Chromebooku hned po vybalení z krabice bez nutnosti dalšího nastavování nebo řešení jiných potíží. Certifikace Works With Chromebook znamená, že byl testován společností Google a splňuje specifické požadavky na připojení, vstupy a napájení.

Reklama
Reklama

HP M27fd USB-C je vybaven displejem s úhlopříčkou 27 palce, Full HD rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů a poměrem stran 16:9. Co se jasu týče, tak výrobce deklaruje hodnotu 300 nitů,  dále také kontrastní poměr 1000:1 a odezvu 5 ms (GtG). 

Monitor spolupracuje s jakýmkoli notebookem s rozhraním USB-C a umožňuje připojení a napájení stolního počítače pomocí jediného kabelu. Kromě toho disponuje technologií HP Eye Ease s certifikací Eyesafe, která potlačuje modrou složku světla. V neposlední řadě HP zdůrazňuje, že je vyroben udržitelným způsobem.

Monitor HP M27fd USB-C bude v České republice v prodeji od prosince za cenu od 5 690 Kč. 

HP M27fd USB-C
HP M27fd USB-C
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning