hp-predstavuje-vykonnou-pracovni-stanici-zcentral-4r
Novinka HP představuje výkonnou pracovní stanici ZCentral 4R

HP představuje výkonnou pracovní stanici ZCentral 4R

Mirek Kočí

Mirek Kočí

7. 9. 2020 13:30

Společnost HP představila novinku ZCentral 4R, což je nejvýkonnější racková pracovní stanice o velikosti 1U, která se uplatní v oborech, jako jsou média a zábava, vývoj produktů, datová věda či zdravotnictví.

Reklama
Reklama

Model ZCentral 4R dokázal vměstnat výkon pracovní stanice Z4 do racku o velikosti 1U, a je tak předurčen pro nasazení v prostředích s vysokou hustotou výpočetního výkonu využívajících rackové uspořádání. Stanice je vybavena nejnovějšími procesory Intel Xeon W (s až 18 výpočetními jádry) a podporuje grafické karty až do modelu Quadro RTX 8000.

HP představuje výkonnou pracovní stanici ZCentral 4R

Uživatelům pracujícím na dálku má poskytovat výkon, díky kterému zvládne i výpočetně náročné úlohy. ZCentral 4R také poskytuje několik vrstev zabezpečení počínaje externím uzamykatelným předním panelem, přeinstalovaným řešením HP Security Suite, to vše při fyzickém zabezpečení ve stojaté datové skříni.

Pracovní stanice HP ZCentral 4R bude České republice v prodeji od listopadu. Ceny budou oznámeny později.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning