hps500-novy-herni-headset-od-zalman
PCTuning Novinka

HPS500: Nový herní headset od Zalman

Mirek Kočí
Mirek Kočí
12. 4. 2018 12:30 Sdílej:

Zalman rozšiřuje svoji nabídku herních sluchátek s mikrofonem o nový model ZM-HPS500, který si bere to nejlepší z předchůdce HPS300 a přidává něco navíc.

Reklama
Reklama

Sluchátka HPS300 stále patří mezi nejprodávanější herní headsety na českém i slovenském trhu. Svoji kvalitou a příznivou cenou si tento headset získal desetitisíce spokojených uživatelů. Zalman nyní uvádí na trh nástupce tohoto oblíbeného modelu.

Novinka v portfoliu herních sluchátek HPS500 má 40mm měniče, uzavřenou konstrukci, stavitelný mikrofon v rozsahu 180° a dostatečně dlouhý kabel (235 mm). Přepracovanému designu dominuje černá barva a stříbrné kovové prvky. Kvalitní polstrování a ergonomie mají zajistit pohodlné nošení i při nekonečném hraní her dlouho do noci. Ovládání hlasitosti je umístěno na mušli sluchátek. Ta mají přitom najít využití nejen při hraní her, ale i při poslechu hudby, studiu či videochatu.

Cena a dostupnost:

Headset ZM HPS500 je k dostání za 499 Kč včetně DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning