htc-a-mclaren-zacinaji-prodavat-limitovanou-edici-htc-vive-pro
PCTuning Novinka

HTC a McLaren začínají prodávat limitovanou edici HTC Vive Pro

mirek-koci
Mirek Kočí
23. 11. 2018 11:00 Sdílej:

Společnosti HTC a McLaren Racing představily limitovanou edici setu virtuální reality Vive Pro McLaren Limited Edition. Ten bude kromě unikátního designu doplněn i o nový titul McLaren Garage VR a RFactor 2 McLaren Edition VR. Fanoušci Formule 1 tak okusí prostřednictvím headsetu nejen závody, ale i roli mechanika týmu McLaren. Součástí balíčku bude i bezplatné půlroční členství v programu předplatného Viveport Subscription, ve kterém mohou hráči každý měsíc zvolit pět titulů, které budou hrát.

Reklama
Reklama

McLaren Garage VR je nový multiplayerový titul vývojářů z Vive Studio, který hráčům přiblíží zážitky týmu v pit stopu. Simulace v pokojovém měřítku je nechá vyzkoušet kompletní přípravu závodních pneumatik a prohlédnout si věrně modelovanou garáž stáje McLaren. Nechybí ani možnost vyzvat přátele na souboj v rychlosti přezutí kol.

„Bylo skvělé spolupracovat s HTC na novém VR titulu, který umožňuje fanouškům stát se členem týmu McLaren Racing a limitované edice headsetu,“ řekl ředitel McLaren Racing Zak Brown. „Myslíme si, že speciální edice Vive Pro bude atraktivní jak pro fanoušky závodů, tak pro nadšence do VR.“

V rámci partnerství společnosti spolupracovaly také na verzi simulátoru RFactor2 McLaren Edition, která dává možnost zakusit závody Grand Prix prostřednictvím virtuální reality bez jakéhokoliv dalšího příslušenství. HTC Vive Pro je navíc oficiálním headsetem soutěže McLaren Shadow Project, jejíž finále bude probíhat od 14. do 17. ledna 2019 v britském McLaren Technology Centre.

Set HTC Vive Pro McLaren Limited Edition je dostupný již dnes na stránkách výrobce za cenu 1 550 eur, tedy v přepočtu zhruba 40 300 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning