htc-slavi-virtualni-realitu-vive-muzete-koupit-o-100-eur-levneji
Novinka HTC slaví. Virtuální realitu Vive můžete koupit o 100 eur levněji

HTC slaví. Virtuální realitu Vive můžete koupit o 100 eur levněji

Mirek Kočí

Mirek Kočí

4. 4. 2017 11:00 1

Společnost HTC by chtěla jménem HTC Vive poděkovat všem svým zákazníkům a oslavit první rok ostrého provozu. Ve středu 5. dubna si tak všichni uživatelé budou moci stáhnout zdarma kopii hry Arcade Saga od Vive Studios. Noví zákazníci rovněž budou moci využít slevy 100 eur přímo na zařízení Vive a to jak na stránce www.vive.com, tak v internetovém obchodě Alza.

Reklama

Firma HTC rovněž 5. dubna spustí službu Viveport Subscription, která přináší první model předplatného pro obchod s VR aplikacemi a první měsíc bude zdarma pro všechny nové uživatele.

„Byl to úžasný rok pro VR obecně a pro Vive v Evropě i po celém světě a je skvělé, že můžeme vidět takto razantní kroky kupředu“, řekl Peter Frolund, VP Sales a Marketing oddělení v HTC Vive (Evropa). „VR se mění každým dnem a zasahuje do všech možných oblastí kultury. Díky předplatnému můžeme nabídnout úžasné produkty úžasných tvůrců, kteří vytvářejí své hry pro Vive. Znamená to pro nás nejen možnost ukázat vše, co prozatím bylo vytvořeno, ale také nabídnout zcela novým lidem možnost naskočit s námi na úžasnou jízdu za výhodnou cenu.“

Viveport Subscription

Služba se spustí 5. dubna a nabídne nový způsob jak objevovat skryté poklady ve stovkách aplikací na Viveportu. Viveport Subscription bude stát 7,99 eur (216 Kč) a dovolí uživatelům si zvolit pět aplikaci z předvybrané nabídky, ke kterým získají neomezený přístup. Ty budou moci každý měsíc obměňovat, případně si ponechat své oblíbené po dobu trvání svého členství. Všechny tituly v rámci členství rovněž budou k dispozici se slevou pro případnou pozdější koupi.

Pro vývojáře znamená tato služba další model příjmu a nový kanál, kde mohou prezentovat své tituly odlišnému typu zákazníků. Viveport Subscription startuje s více než 50 tituly, mezi nimiž nechybí takové hitovky jako TheBlu, Richie’s Plank Experience, Everest VR, Fantastic Contraption, Mars Odyssey a další. Stávající zákazníci si mohou zajistit svůj měsíc zdarma jednoduchou registrací na stránkách www.viveport.com

Arcade Saga

Nebyly by to pořádné narozeniny bez pořádných dárků. Jako poděkování za skvělý první rok nabízí Vive svým majitelům možnost stáhnout si dne 5. dubna zdarma hru Arcade Saga, která aktuálně stojí 19,99 eur (540 Kč). Vývojáři z interního studia 2Bears Studios nabízí ve své hře hned tři typy herních módů – Smash, Bowshot a Fracture, které si berou inspiraci z pinballu, stolního tenisu a lukostřelby, přičemž přidávají do VR zážitku ještě hrátky s fyzikou. Všechny herní módy navíc nabízí i online multiplayer a kampaň s 84 levely. Abyste si hru Arcade Saga zajistili i vy, navštivte 5. dubna stránky www.viveport.com, nebo aplikaci Viveport.

Zdroj: HTC

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama