htc-uvadi-na-trh-zmenseninu-topmodelu-one-m8
Novinka HTC uvádí na trh zmenšeninu topmodelu One M8

HTC uvádí na trh zmenšeninu topmodelu One M8

Mirek Kočí

Mirek Kočí

17. 5. 2014 08:30 1

Společnost HTC dnes představila model One mini 2. Přináší kompaktní 4,5" HD displej, operační systém Android 4.4 s nejnovějším prostředím Sense 6 a pětimegapixelový fotoaparát na přední straně, pro snímání detailních seflies.

Reklama

Ve snaze pokračovat v úspěšném designu loňského modelu One (M7), jenž společnosti HTC přinesl zlatou cenu iF Design Awards, se novinka One mini 2 chlubí jemně zahnutou zadní stranou a také kartáčovanou úpravou kovu.

Jako čipovou sadu HTC použilo Snapdragon 400 se čtyřmi jádry ARM Cortex-A7 a grafikou Adreno 305. Je tu také 1 GB RAM, 16GB úložiště a slot pro karty formátu microSD. Hlavní foťák má rozlišení třináct megapixelů (ale už není typu UltraPixel) a také je přítomna jedna přisvětlovací dioda.

Ve zbylé výbavě nalézáme podporu technologie NFC, dále nechybí Bluetooth 4.0, GPS s GLONASS, WiFi a také rychlá data LTE.

HTC One mini 2 bude celosvětově uveden na trh v šedé, stříbrné a zlaté barvě. Rozměry smartphonu jsou 137,4 × 65 × 10,6 mm. Hmotnost je 137 gramů – první generace One mini byla lehčí (122 gramů).

O dostupnosti a doporučené ceně modelu HTC One mini 2 pro Českou republiku a Slovensko vás budeme včas informovat.

Zdroj: HTC

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama