huawei-aktualizuje-mate-20-pro-na-emui-10-1
PCTuning Novinka

Huawei aktualizuje Mate 20 Pro na EMUI 10.1

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 7. 2020 08:00

Společnost Huawei neusíná na vavřínech a novou verzi svého uživatelského prostředí EMUI 10.1 distribuuje na stále větší počet svých smartphonů. Nejnověji se dočkali také majitelé populárního modelu Mate 20 Pro. Dobrou zprávou je, že aktualizace už je dostupná i v České republice, protože dorazila na náš redakční model.

Reklama
Reklama

Nový firmware má číselné označení 10.1.0.270 a přináší některé zajímavé funkce, které zpříjemní používání telefonu. Těšit se například můžete na vylepšené styly hodin pro AOD (Always-On Display), nové animace při zadávání otisku prstu, čili při odemykání telefonu, je tu i funkce Více oken, která umožňuje snadno kombinovat více úloh v režimu rozdělené obrazovky a odesílat zprávy pomocí plovoucího okna při sledování videa nebo hraní her, červnové bezpečnostní záplaty operačního systému Android nebo funkce Huawei Today.

Huawei aktualizuje Mate 20 Pro na EMUI 10.1

Novinek je prostě celá řada a aktualizovat Huawei Mate 20 Pro na EMUI 10.1 rozhodně dává smysl. Už update dorazil i na váše zařízení? Dejte nám vědět v komentářích!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning