huawei-dnes-zlevni-produkty-az-o-polovinu-a-nabidne-notebook-za-korunu
PCTuning Novinka

Huawei dnes zlevní produkty až o polovinu a nabídne notebook za korunu

Mirek Kočí
Mirek Kočí
5. 5. 2021 15:45 1 Sdílej:

Už za necelou hodinu odstartuje akce Huawei Live Sales, která nabídne slevy až 50 % na různé zajímavé produkty a navrch i možnost vyhrát přenosný MateBook X Pro za pouhou korunu.

Reklama
Reklama

Slevy dosahující až 50 % budou moci lidé získat průběžně během celého živého vysílání, které poběží na oficiální facebookové stránce společnosti Huawei Mobile. Mezi nejzajímavější nabídky se zcela jistě zařadí chytré hodinky Watch GT 2 v dámském i pánském provedení. Zlevněny budou v rámci Live Sales o celých 46 % (dámské), respektive 45 % (pánské).

Za polovinu původní ceny bude k mání také praktický domácí router AX3 (jen 899 Kč) a za dosud nejnižší cenu akce nabídne i sluchátka FreeBuds Pro (2 999 Kč).

Live Sales nabídne také příležitost pro dovybavení domácí kanceláře nebo dětského pokoje. Například nový monitor Displej 23.8" bude k dostání za 3 199 Kč (běžná cena 3 599 Kč). A to zdaleka není vše.

Během večera moderátoři vyhlásí několik soutěží o velmi zajímavé ceny. Tou hlavní bude nejvyšší model z řady notebooků MateBook X Pro, který běžně stojí 37 999 Kč. Pro ty, kdo budou akci Huawei sledovat poprvé, připomeňme, že před samotným nákupem je dobré se na e-shopu Huawei Store (huawei.cz) zaregistrovat. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning