huawei-mate-x-ziskal-cenu-za-nejlepsi-mobilni-zarizeni-na-mwc-2019-v-barcelone
Novinka Huawei Mate X získal cenu za nejlepší mobilní zařízení na MWC 2019 v Barceloně

Huawei Mate X získal cenu za nejlepší mobilní zařízení na MWC 2019 v Barceloně

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 2. 2019 21:00

Ohebný smartphone Huawei Mate X získal prestižní ocenění GSMA Best Connected Mobile Device of Mobile World Congress 2019. Organizátorům učaroval především mechanický závěs Falcon Wing, podpora 5G sítí a vysokorychlostní 55W nabíječkou SuperCharge.

Reklama

Toto speciální a nejvíce vyhledávané ocenění uděluje organizátor GSMA pro úplné novinky nebo mobilní produkty uvedené na trh v nejbližší době. Cena představuje nejvyšší uznání v rámci průkopnických technologií budoucnosti. Začátkem tohoto týdne na MWC 2019 v Barceloně získal Huawei řadu cen GSMA GLOMO, včetně „Nejlepší Smartphone roku“ pro špičkový Mate 20 Pro.

„Pro porotce to byl jeden z nejvíce vzrušujících a nejtěsnějších ročníků, co se týče kategorie Nejlepšího mobilního zařízení na MWC 2019, jak je možné posoudit ze shortlistu. Ve skupině výjimečných zařízení se porotci domnívali, že Huawei Mate X ukázal více inovací a pomohl posunout kategorii inteligentních telefonů do nové éry. Kombinace skládací obrazovky a 5G připojení nakonec porotu ve velmi těsném boji přesvědčily,“ uvedl John Hoffman, CEO, GSMA Ltd.

Huawei Mate X vzbudil bezprostředně po svém představení velkou pozornost magazínů i technologických nadšenců po celém světě. Novinka zatím získala 30 ocenění od globálních médií z různých zemí a regionů. Několik respektovaných technologických periodik označilo Huawei Mate X jako Nejlepší smartphone roku 2019. Analytik poradenské společnosti Forrester Thomas Husson pro Financial Times uvedl, že příchod Mate X jasně dokazuje, že je Huawei lídrem technologických inovací.

Huawei Mate X získal cenu za nejlepší mobilní zařízení na MWC 2019 v Barceloně
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama