huawei-nova-3-za-necelych-devet-tisic-v-zari-pouze-u-o2
Novinka Huawei Nova 3 za necelých devět tisíc? V září pouze u O2!

Huawei Nova 3 za necelých devět tisíc? V září pouze u O2!

Mirek Kočí

Mirek Kočí

3. 9. 2018 10:30

Operátor v září nabídne ve svém programu Extra výhody řadu zvýhodnění na mobilní telefony. Slevu až tři tisíce korun mohou využít všichni zákazníci O2 bez ohledu na to, jakou službu využívají - zda mobilní tarif, předplacenou kartu, internet na doma nebo O2 TV.

Reklama

Díky Extra výhodám je v září možné získat se slevou dva tisíce korun i aktuální novinku Huawei Nova 3, kterou O2 svým zákazníkům nabídne za 8 995 korun už od zahájení prodeje. Zvýhodnění se vztahuje i na značky Honor, ZTE, Nokia a Sony - například model Xperia XA2 nabídne O2 s cenovým zvýhodněním dva tisíce korun za cenu 5 995 Kč nebo Xperia XZ1 Compact za 7 995 Kč místo 9 995 Kč.

O2 v září pokračuje také v nabídce bonusu při pořízení vybraných mobilních telefonů značek Huawei, Nokia a Samsung a také tabletů Lenovo. Například telefony Huawei Y6 Prime 2018 nebo Nokia 3.1 je možné získat za jednu korunu. Výše bonusu závisí na tom, zda si zákazník pořídí nový tarif, nebo navýší ten stávající.

Huawei Nova 3 za necelých devět tisíc? V září pouze u O2!
i Zdroj: PCTuning.cz

Bonus je možné čerpat na kterékoli prodejně O2, a to i po předchozí objednávce přes O2 call centrum nebo e-shop. O2 navíc nabízí při pořízení jakéhokoli telefonu v jedné z O2 Prodejen nebo na e-shopu řadu výhod. Mobily i tablety mohou zájemci pořídit na splátky bez navýšení ceny. S nastavením služeb zákazníkům pomohou v rámci O2 péče konzultanti na všech prodejnách i poradci O2 Guru, a to nově pouze za jednu korunu. Zákazníci si zároveň mohou telefon pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama