huawei-p50-pro-prekvapi-netradicnim-fotoaparatem
Novinka Huawei P50 Pro překvapí netradičním fotoaparátem

Huawei P50 Pro překvapí netradičním fotoaparátem

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 3. 2021 11:15 3

Na přelomu března a dubna by měla proběhnout tisková konference společnosti Huawei, na které budou představeny smartphony ze série P50. Ve středu nové nabídky bude stát model P50 Pro, na jehož rendery se můžeme nyní podívat díky platformě thevoice.com.

Reklama
Reklama

Z čelní strany vypadá telefon podobně jako jeho předchůdce (P40 Pro). Displej typu OLED by měl být úhlopříčky 6,6 palce s Full HD+ rozlišením a mírným zaoblením na všech čtyřech stranách. Předpokládané fyzické rozměry činí 159 × 73 × 8,6 milimetru.

Hlavním trumfem nového huaweie bude hlavní fotoaparát dvojicí výrazných kruhů. O parametrech snímačů nevíme zatím vůbec nic. Použitý fotomodul ale vypadá víc než zajímavě a už delší dobu se spekuluje, že by P50 Pro mohl nabídnout 10× nebo dokonce 20× optický zoom.

Výkon telefonu zajistí procesor Kirin 9000 vyrobený ještě před tím, než v platnost vstoupily sankce USA. Energii bude hardwaru a displeji dodávat baterie článku 4 600 nebo 5 000 mAh s podporou rychlého 67W nabíjení.

Huawei P50 Pro překvapí netradičním fotoaparátem
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning