Huawei začal prodávat bezdrátové pecky FreeBuds 4
Novinka Huawei začal prodávat bezdrátové pecky FreeBuds 4

Huawei začal prodávat bezdrátové pecky FreeBuds 4

Mirek Kočí

Mirek Kočí

3. 8. 2021 14:30

Společnost Huawei zahájila prodej bluetooth sluchátek FreeBuds 4, které se mají pyšnit slušným zvukem a nízkou hmotností. Dle výrobce jde navíc o vůbec první model na světě, který je vybaven technologiemi aktivního potlačení hluku (ANC) a Adaptive Ear Matching (AEM) zároveň.

Reklama
Reklama

Huawei uvádí, že oproti předchůdcem FreeBuds 3 se nová sluchátka chlubí výrazně vylepšeným potlačením okolního hluku, navíc by měla být také pohodlnější a nabízet nižší latenci. FreeBuds 4 jsou jinak lesklé pecky s výraznou nožičkou. Každé sluchátko má hmotnost jen 4,1 gramu a obsahuje 14,3mm dynamický reproduktor. Připojení s telefonem zajišťuje bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.2.

Co se výdrže týče, tak bez ANC sluchátka vydrží na jedno nabití hrát až 4 hodiny, s aktivním potlačením okolního zvuku 2,5 až 3 hodiny. Kulaté nabíjecí pouzdro pak sluchátka nabije zhruba 4krát.

Huawei začal prodávat bezdrátové pecky FreeBuds 4

Cena FreeBuds 4 byla pro český trh stanovena na částku 3 499 Kč. V rámci jejich uvedení do prodeje ale až do 15. srpna běží speciální prodejní akce, kdy si je zákazníci budou moct pořídit se slevou 700 Kč jen za 2 799 Kč

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning