huawei-zacne-vyrabet-herni-monitory
Novinka Huawei začne vyrábět herní monitory

Huawei začne vyrábět herní monitory

Mirek Kočí

Mirek Kočí

4. 10. 2020 13:00

Protože má Huawei těžkosti s prodejem chytrých telefonů, snaží se příjmy diverzifikovat někde jinde. Hodně se zaměřuje na notebooky, nositelnou elektroniku, tedy na chytré hodinky a sporttrackery, a brzy vstoupí i do segmentu počítačových monitorů. Upozornil na to server Huawei Central.

Reklama
Reklama

Podle dostupných informací nabídne monitor AD80HW displej úhlopříčky 23,8 palce a velmi tenké postranní rámečky, přičemž poměr displeje k tělu má činit 90 procent. Vzhledem k použití IPS technologie můžeme očekávat široké pozorovací úhly 178 stupňů v obou směrech (vertikálně i horizontálně).

Monitor podporuje 99 % sRGB (72 % NTSC) barevného gamutu a získal také certifikaci organizace TÜV Rheinland, protože přináší funkce, které snižují únavu očí.

Kdy se Huawei AD80HW objeví v obchodech a za jakou částku, bude teprve upřesněno. Výrobce si tyto důležité informace zatím nechává pro sebe. Víme však, že v budoucnu bychom se od Huawei měli dočkat dvou herních monitorů se zakřivenými displeji, které mají nabídnout úhlopříčky 27 a 34 palce a velmi rychlou obnovovací frekvenci.

Huawei začne vyrábět herní monitory

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning