humble-bundle-ma-balicek-se-star-wars
PCTuning Novinka

Humble Bundle má balíček se Star Wars

mirek-koci
Mirek Kočí
4. 3. 2016 08:00 Sdílej:

Oblíbený balíček Humble Bundle zaplnily hry z univerza Hvězdných Válek. Za pouhý dolar dostanete klíče ke čtyřem titulům a 10% slevu na jeden měsíc předplatného Humble Monthly.

Reklama
Reklama

Za cenu v přepočtu 25 korun konkrétně získáte gamesy Star Wars: Rebellion, Star Wars: X-Wing Alliance, Star Wars: X-Wing vs TIE Fighter - Balance of Power Campaigns a Star Wars: Galactic Battlegrounds Saga.

Pokud se plácnete přes kapsu a dáte víc než je průměr, který v tuto chvíli činí 8,03 dolaru (zhruba 200 korun), dostanete navíc ještě čtyři hry a 75% slevový kupon pro nákup tří her ze série Star Wars na Humble Store.

Pokud by se vám i tohle zdá málo, za 10 dolarů (zhruba 240 korun) můžete získat všechny jmenované hry a k tomu ještě tituly Star Wars Empire At War: Gold Pack a LEGO Star Wars - The Complete Saga. Jako bonus pro ty úplně největší fajnšmekry je tady i možnost zaplatit 35 dolarů a získat navíc i exkluzivní tričko s tématikou Hvězdných válek.

Novou herní nabídku můžete využít na stránkách Humble Bundle. Slevová akce končí za 11 dní.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning