hyperx-alloy-origins-60-je-sedesatiprocentni-herni-klavesnice
Novinka HyperX Alloy Origins 60 je šedesátiprocentní herní klávesnice

HyperX Alloy Origins 60 je šedesátiprocentní herní klávesnice

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 3. 2021 16:06

V obchodech bude nově brzy k dostání nová mechanická herní klávesnice Alloy Origins 60 od HyperX se zajímavou výbavou. Nabídne např. lineární spínače Red, které jsou dělané na životnost až 80 milionů stisknutí na kláves, nebo RGB podsvícení, jenž nesmí chybět ve výbavě žádného hráče.

Reklama

Alloy Origins 60 je první šedesátiprocentní klávesnicí HyperX s lineárními spínači Red. Ty jsou navržené s kratší dráhou k bodu sepnutí a potřebují tak méně času na stisknutí. Odolnost a stabilitu novinky zajišťuje bytelný rám z leteckého hliníku, šedesátiprocentní design pak poskytne hráčům dostatek prostoru na stole pro neomezený pohyb myší.

Origins 60 má RGB podsvícení s obnaženými diodami a dosahuje tak výraznějšího podsvícení s výraznějšími a zářivějšími barvami. Navíc je možné vybrat si vybrat z pěti stupňů úrovně podsvícení pro ideální herní podmínky ve dne i v noci. 

Pomocí programu NGENUITY nabízí klávesnice pokročilá nastavení pro podsvícení a makra, včetně možnosti nastavit pro každý jednotlivý spínač vlastní barvu. U klávesnice pak hráči naleznou také výměnná tlačítka, včetně HX ESC a exkluzivního designového mezerníku HyperX. 

HyperX  Alloy Origins 60 je šedesátiprocentní herní klávesnice
i Zdroj: PCTuning.cz

Nastavitelný game mode na Alloy Origins 60 dovolí uživatelům vybrat, která tlačítka budou vypnutá nebo zapnutá, aby nedošlo například k nechtěnému otevření nabídky Windows při kritickém momentu hry. Makra se automaticky ukládají do knihovny a uživatelé si mohou nastavit tři úrovně sklonu klávesnice pro nejpohodlnější používání. Vestavěná paměť je stavěná na tři profily, které se nastavují pomocí programu NGENUITY. Klávesnice má samozřejmě 100 % anti-ghosting, plný N-key rollover a odpojitelný kabel.

Dostupnost

Klávesnice HyperX Alloy Origins 60 bude dostupná od 22. března za cenu 2 999 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama