HyperX přináší růžovou barvu herního headsetu Cloud Stinger
Novinka HyperX přináší růžovou barvu herního headsetu Cloud Stinger

HyperX přináší růžovou barvu herního headsetu Cloud Stinger

Mirek Kočí

Mirek Kočí

21. 9. 2021 11:33

Cloud Stinger váží pouhých 275 gramů a přináší hráčům stylový, lehký headset s praktickými funkcemi, včetně náušníků otočných o 90 stupňů pro pohodlné odložení na ramena. Pro kvalitní zvuk jsou použity 50mm směrové měniče.

Reklama
Reklama

Headset HyperX Cloud Stinger byl od svého uvedení na trh v roce 2016 velmi dobře přijat a získal řadu ocenění včetně ceny iF DESIGN AWARD. Nyní výrobce do nabídky přidává i jeho růžovou variantu. Barva je tady přitom jedinou změnou oproti původnímu provedení.

HyperX Cloud Stinger
HyperX Cloud Stinger

Cloud Stinger v růžové tak nadále nabízí typické pohodlí HyperX s paměťovou pěnou a měkkou koženkou. Sluchátka také přináší praktickou sadu funkcí, včetně otočného mikrofonu, který lze ztlumit vyklopením, nastavitelného ocelového posuvníku velikosti sluchátek pro dlouhou životnost a ovládání hlasitosti na sluchátkách. Vestavěný mikrofon s pasivním potlačením šumu pak je certifikován službami TeamSpeak a Discord pro bezproblémovou kompatibilitu.

Dostupnost

Herní headset HyperX Cloud Stinger v růžovém barevném provedení je dostupný za 1 599 Kč 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning