HyperX Pulsefire Haste - herní myš na dietě
i Zdroj: Pctuning
Hardware Článek HyperX Pulsefire Haste - herní myš na dietě

HyperX Pulsefire Haste - herní myš na dietě | Kapitola 4

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

8. 1. 2021 03:00 19

Seznam kapitol

1. Úvod, balení, specifikace 2. Design, tlačítka, ergonomie 3. Senzor a software 4. Závěr

Dneska je v módě být šlank jak plaňka do plotu. Tedy, tlustí říkají, že i být tlustý je ok, ale my, co nerozšlápneme váhu, víme svoje. Haste je model herní myši, který prodělal zeštíhlující kúru a na stole pod rukou pařana létá téměř bez námahy. Vyplatí se vyměnit staré těžké váhy za moderní štíhlé fitnesky? Uvidíme.

Reklama
Reklama

Závěr

Myš HyperX Pulsefire Haste mě příjemně překvapila. Ona v podstatě není ničím výjimečná, děravých myší se prodávají už dávno vagóny, ale jak jsem na sebe práskl, testuji takový instrument poprvé, a tak je to něco nového. Z mého pohledu to při těch 59 gramech myší hmotnosti frčí jako ďas. Už žádné unavené pracky z posunování těžkotonážní obludy, nýbrž svěží lehké doteky jak chmýří pampelišky. To se mi líbí. Design je univerzální na obě ruce i když tlačítka jsou pouze z jednoho boku. Podsvícené je pouze kolečko, aby se neřeklo. Zpracování je bezchybné a ještě lze potunit o gumové gripy - na to ale teda volejte známému hodináři, nalepení je díky hexaďourám na moje ruce moc precizní prácička. Hlavní tlačítka mají prachu odolné spínače, což se při té vzdušnosti hodí. Pokud máte u PC uhelné doly, jistě to oceníte. Senzor Pixart 3335 se nenechal zaskočit ve hrách ani testech, neustřeluje, nelaguje, drží stopu jak český fousek a tak je dobrým služebníkem.

HyperX Pulsefire Haste - herní myš na dietě
i Zdroj: Pctuning

V podstatě jediné, co trochu kazí dojem, je ten vyhublý kabel. Chápu, že je taky co nejvíce odlehčený a maximálně tvárný, ale opravdu vypadá jak ta nejlevnější tkanička do padělané conversky z pakistánské tržnice. Jiné věci, na které bych mohl nadávat, jsem nenašel. Někomu se může zdát 6 tlačítek málo, já říkám, že to k životu moderního hráče stačí. I ten univerzální tvar myši dobře padne do ruky, takže taky richtig. Možná snad, že v 3D akcích nemám takovou jistotu, jako s plnotlustou myší, ale to je patrně zvykem a skillem‚ ten můj je na bídné úrovni.

Doporučenou cenu jsem bral ze zahraničních stránek, v ČR tuto myš nabízí zatím jediný obchod za více než 3600 Kč a to je samozřejmě nesmysl. Cenovka kolem 50 dolarů, tedy něco kolem 1490 korun, vypadá lépe, ale dle mého by mohla být nižší. Koupíte (až bude skladem) třeba na czc.cz

HyperX Pulsefire Haste - herní myš na dietě
i Zdroj: Pctuning

Za poskytnutí myši k testu děkujeme společnosti Kingston HyperX.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning