hyperx-pulsefire-haste-je-derovana-herni-mys-se-symetrickym-telem
Novinka HyperX Pulsefire Haste je děrovaná herní myš se symetrickým tělem

HyperX Pulsefire Haste je děrovaná herní myš se symetrickým tělem

Mirek Kočí

Mirek Kočí

31. 10. 2020 20:00

HyperX uvádí novou herní myš Pulsefire Haste. Dle výrobce byla navržena přesně pro hráče, kteří vyžadují ultra-lehkou myš na doplnění jejich herního stylu, navíc s maximální pohodlností a přesností.

Reklama
Reklama

Pulsefire Haste s hmotností pouze 59 gramů je vybavená spínači TTC Golden Micro Dustproof, které by měly vydržet až 60 milionů kliknutí. Všech šest tlačítek je programovatelných a uživatelské nastavení je uloženo přímo v myší.

K nastavení je zapotřebí program HyperX NGENUITY, kde lze nastavovat vlastní hodnoty DPI, RGB podsvícení, přiřazení tlačítek a nahrávání makra.

Myš má přednastavené hodnoty DPI na 400, 800, 1600 a 3200 DPI. Pro snímání pohybu používá senzor Pixart 3335 a umožňuje upravit DPI až do 16 000.

Pulsefire Haste je na kluzné ploše vybavena virgin-grade PTFE skejty s minimálním třením, aby hráče nic nebrzdilo. USB kabel má speciální oplet z paracordu označovaný jako HyperFlex, který zmenšuje tření na podložce a snížuje zadrhávání. Ideálně tak doplňuje ultra-lehký design.

HyperX Pulsefire Haste je děrovaná herní myš se symetrickým tělem

V balení Pulsefire Haste také hráči naleznou nalepovací gumové gripy pro lepší úchop. Ty mohou nalepit na obě strany a na obě hlavní tlačítka, aby dosáhli pevného a neklouzavého úchopu. HyperX dodává také náhradní kluzné skejty pro náruživé hráče, kteří myš používají častěji a více, a kde hrozí rychlejší opotřebení.

Dostupnost

Myš HyperX Pulsefire Haste je dostupná pouze přes HyperX Online obchod, který nově funguje i pro Českou republiku. Později bude dostupná i přes síť partnerských prodejců. Cena pro evropský trh činí 60 eur. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning