HyperX Pulsefire Raid – skvělá ergonomie a spousta tlačítek
Článek HyperX Pulsefire Raid – skvělá ergonomie a spousta tlačítek

HyperX Pulsefire Raid – skvělá ergonomie a spousta tlačítek

Jan Preclík

Jan Preclík

13. 8. 2020 11:00 10

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Unboxing a ergonomie 3. Parametry 4. Testy senzoru 5. Software Ngenuity 6. Závěr

Bolavé zápěstí vlivem špatného úchopu myši zná každý. U hráčů a herních myší to platí dvojnásob. Vertikální myši holt nejsou ideálním parťákem hráčů. Kingston proto zkonstruoval myšku, která si bere výhody z vertikálek při zachování obratnosti klasických myší. K tomu přihodil hromadu tlačítek a kvalitní PixArt senzor.

Reklama
Reklama

V dnešní době není vůbec jednoduché vybrat si z široké nabídky gamingových komponent. O myších toto platí minimálně dvojnásob. Seženeme myši vertikální i horizontální, pravoruké či univerzální nebo zaměřené na určité herní styly, nemluvě o různých úchopech.

Myška HyperX Pulsefire Raid je svým tvarem zaměřená vyloženě na většinovou populaci hráčů, kterým se podložka válí napravo od klávesnice. Ve spoustě jiných ohledů je však dokonale univerzální, vyniká zejména spoustou ovládácích prvků.

HyperX Pulsefire Raid – skvělá ergonomie a spousta tlačítek

Zpozornět by měli zejména ti, kteří mají oblibu v klasickém úchopu celou dlaní. Pulsefire totiž není žádný prcek, který se vám sotva vejde mezi dva prsty. Uspokojí tak hlavně borce s pořádnými dlaněmi, zvyknou si na ni však i menší ruce. Pojďme si ji společně rozbalit.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning