hyperx-zahajuje-prodej-klavesnice-alloy-origins-s-vlastnimi-spinaci
PCTuning Novinka

HyperX zahajuje prodej klávesnice Alloy Origins s vlastními spínači

Mirek Kočí
Mirek Kočí
9. 10. 2019 13:00 Sdílej:

Dalším z výrobců, který si pro své vlastní produkty připravil vlastní spínače, je HyperX. Doposud výrobce používal typy od Cherry MX nebo Kailh, ale s klávesnicí Alloy Origins, která je nyní v prodeji, přichází s vlastním řešením.

Reklama
Reklama

HyperX Alloy Origins charakterizuje herní design s pevným hliníkovým rámem a konstrukce navržená tak, aby klávesnice i něco vydržela. Výrobce u novinky vsadil na vlastní HyperX Red spínače, které mají odpor odpovídající 45 gramům, životnost až 80 milionů kliknutí a jsou dynamicky podsvícené. Jas a barvy a další vlastnosti lze přitom snadno nastavit prostřednictvím programu NGENUITY

Alloy Origins nabízí Custom Game Mode, který uživatelům umožňuje vybrat klávesy, které jsou při hraní funkční a které se deaktivují. Hráč si klávesnici mimo jiné také může nastavit do jednoho ze tří úhlů pro lepší komfort a ukládat svá nastavení do makro knihovny – součástí je paměť, do které lze uložit až tři profily, které se opět dají vytvořit v rozhraní NGENUITY. Samozřejmostí jsou i funkce 100% anti-ghosting a N-key rollover, díky kterým je klávesnice perfektní pro intenzivní hraní.

Dostupnost a cena:

Klávesnice HyperX Alloy Origins je dostupná za 2 990Kč u vybraných prodejců.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning