iiyama-predstavuje-tri-nove-herni-monitory-rady-g-master
Novinka Iiyama představuje tři nové herní monitory řady G-MASTER

Iiyama představuje tři nové herní monitory řady G-MASTER

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 6. 2017 10:30 6

iiyama uvádí na český a slovenský trh ve spolupráci se svým dlouholetým distributorem, společností AT Computers, tři nové herní modely řady G-MASTER.

Reklama

Monitorová řada G-MASTER byla poprvé uvedena na podzim 2015 a od té doby si získala srdce mnoha hráčů a také vyhrála několik prestižních evropských ocenění. Nyní se dva hlavní „klany“ dočkaly významných inovací a do portfolia iiyamy se zařadil nový model Red Eagle a dva monitory Black Hawk.

Red Eagle s dobou odezvy 1 ms a obnovovací frekvencí 144 Hz je nyní dostupný také s rozlišením WQHD, tedy 2 560 × 1 440 pixelů. Do jeho výbavy patří i trojice vstupů (DVI, HDMI a DisplayPort), rozbočovač USB 3.0 nebo výškově nastavitelný stojan a funkce pivot.

Nové modely Black Hawk G2530HSU a G2730HSU se vedle příznivých cen pyšní Full HD rozlišením, 75Hz obnovovací frekvencí, třemi vstupy (VGA, HDMI, DisplayPort) a jedním konektorem USB 2.0.

Všechny monitory iiyama G-MASTER podporují technologii FreeSync zajišťující plynulé hraní. Dále nabízejí funkce jako Black Tuner pro nastavení jasu a tmavých odstínů nebo Blue Light Reducer, který redukuje škodlivé modré světlo a šetří oči. Stereo reproduktory (s výkonem 2 × 2 W) nebo konektory pro sluchátka jsou samozřejmostí.

Ceny nových monitorů iiyama pro český trh jsou následující: G-Master Red Eagle (12 500 Kč), Black Hawk G2530HSU (4 600 Kč) a G2730HSU (6 200 Kč).

Zdroj: iiama

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama