infografika-jake-produkty-xiaomi-cesi-loni-nejcasteji-kupovali
Novinka Infografika: Jaké produkty Xiaomi Češi loni nejčastěji kupovali?

Infografika: Jaké produkty Xiaomi Češi loni nejčastěji kupovali?

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 2. 2017 13:00 2

V loňském roce vzrostly prodeje zařízení Xiaomi v České republice o 200 procent. Nejprodávanějším přístrojem této značky se stal jednoznačně telefon střední třídy Redmi 3. Ve třech svých variantách obsadil hned první, druhé i osmé místo. Z prvního místa tak tento telefon dokázal sesadit i velmi populární fitness náramek Mi Band. Žebříček TOP 10 sestavil e-shop xiaomimobile.cz.

Reklama

Fitness náramek Mi Band 2 se tak stal až třetím nejprodávanějším zařízením Xiaomi v ČR. Naopak stálicí se v portfoliu Xiaomi ukázala akční kamera Yi Action, která oproti roku 2015 ještě povyskočila ze sedmého na čtvrté místo. Nemenším překvapením se stal i veterán mezi Xiaomi vlajkovými modely Mi4.

Bezesporu největší pozornost si získaly telefony globální verze B20, neboli telefony podporující české LTE frekvence 800 a 900 MHz. Jedná se konkrétně o modely Redmi Note 3, Redmi 3s, Mi Note 2 a Redmi 4A.

Nejvíce mediální pozornosti však vzbudil celokeramický, bezrámečkový Mi Mix, který svou konstrukcí předběhl Samsung i Apple. Displej o úhlopříčce 6,44 palce nebo tělo bez jediného lepeného spoje ukazuje, že se Xiaomi začíná soustřeďovat i na exkluzivní kousky.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama