infotainment-vozu-tesla-rozbeha-cyberpunk-2077-a-dalsi-hry
PCTuning Novinka

Infotainment vozů Tesla rozběhá Cyberpunk 2077 a další hry

mirek-koci
Mirek Kočí
2. 2. 2021 21:10 4 Sdílej:

Tesla nedávno představila refresh elektromobilů Model S a Model X. Hlavní změny proběhly především v interiéru a výrazně vylepšen byl také infotainment, který dostal velmi výkonný hardware.

Reklama
Reklama

Sámotný výrobce automobilů tvrdí, že výkon přepracovaného infotainmentu dosahuje 10 TFLOPS. Pro srovnání: Playstation 5 disponuje výkonem 10,28 TFLOPS a Xbox Series X přibližně 12 TFLOPS. Výkon systému v nových vozidlech je tedy srovnatelný s konzolemi nové generace a byla by určitě velká škoda ho nevyužít k zábavě.

Tesla proto oznámila, že na hlavním 17palcovém displeji i sekundární obrazovce umístěné mezi zadními sedačky bude možné hrát hry od polského studia CD Project RED a dalších vývojářů. Díky službě Tesla Arcade tak majitelé nových elektromobilů budou moci prokrastinovat u titulů jako Cyberpunk 2077 nebo Zaklínač.

Jaký hardware nové automobily používají, není jasné. Můžeme tak jen spekulovat, zda Tesla vsadila na řešení AMD nebo Nvidie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning