jake-smartphony-dostanou-windows-10-creators-update
PCTuning Novinka

Jaké smartphony dostanou Windows 10 Creators Update?

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 4. 2017 18:00 4

Po týdnech spekulací společnost Microsoft včera konečně potvrdila, jaké mobilní telefony s Windows 10 Mobile dostanou aktualizaci Creators Update. Své příznivce ale redmondský gigant určitě nepotěšil, update je totiž připraven pouze pro hrstku zařízení.

Reklama
Reklama

Creators Update vyjde oficiálně jen na třináct smartphonů. Konkrétně jde o modely HP Elite x3, Lumia 550, Lumia 640/640XL,Lumia 650, Lumia 950/950 XL, Alcatel IDOL 4S a OneTouch Fierce XL,SoftBank 503LV, VAIO Phone Biz, MouseComputer MADOSMA Q601 aT rinity NuAns NEO.

Pro množství potenciálně nepodporovaných telefonů je konečnou loňský Aniversary Update, případně majitelé těchto přístrojů mohou začít používat Creators Update prostřednictvím testovacího Insider programu (WIP). Musí však počítat s tím, že se nejedná o oficiální veřejnou verzi systému, což přináší určitá rizika.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning