jarohrani-pocitacove-hry-ke-stazeni-se-slevou-az-75-procent
Novinka Jarohraní – Počítačové hry ke stažení se slevou až 75 procent

Jarohraní – Počítačové hry ke stažení se slevou až 75 procent

Redakce PCT

Redakce PCT

8. 4. 2014 09:00 9

Internetový obchod s hrami muve.cz oznamuje příchod druhé vlny slevové akce zaměřené na hry ke stažení. „Jarohraní“, jak zní název akce, vypukne 8. dubna, potrvá pět dní a během této doby bude dočasně zlevněno více než 300 herních titulů a DLC. A to až o 75 %!

Reklama

Kdo by se plahočil do obchodu nebo čekal na kurýra, když si vybranou hru může během chvíle stáhnout z internetu? Od 8. do 12. dubna navíc se slevami až 75 %! Jarohraní kopíruje model úspěšné zimní slevové akce Zimohraní, to znamená, že každý den nabídne muve.cz/digital slevy na jiné hry ke stažení.

Sekce Digitální byla na muve.cz spuštěna v říjnu roku 2013 a od té doby se v ní nahromadily stovky her. Akce Jarohraní sníží postupně ceny více než tří stovek z těchto herních titulů a přídavného herního obsahu (DLC). Hry ve slevě se navíc každý den změní. Mezi tituly s cenou sníženou až o 75 % najdete i takové hity jako Borderlands II + rozšíření, Bioshock Infinite, strategie Civilization V + rozšíření, Mafia II či Dark Souls. Vedle PC titulů bude v nabídce také výběr her pro Mac.

Většina her zakoupených v rámci Jarohraní se aktivuje na Steamu (se zárukou funkčního aktivačního klíče), některé si můžete stáhnout přímo ze stránek muve.cz. Návod, jak na to, najdete přímo na stránkách obchodu.

Jarohraní – Počítačové hry ke stažení se slevou až 75 procent
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama