john-mcafee-nabizi-100-tisic-dolaru-tomu-kdo-hackne-jeho-super-bezpecnou-kryptopenezenku
Novinka John McAfee nabízí 100 tisíc dolarů tomu, kdo hackne jeho super-bezpečnou kryptopeněženku

John McAfee nabízí 100 tisíc dolarů tomu, kdo hackne jeho super-bezpečnou kryptopeněženku

Martina Lipertová

Martina Lipertová

27. 7. 2018 08:00 5

Společnost McAfee minulý měsíc začala spolupracovat se společností Bilfi na první „skutečně nehacknutelné a open-source kryptopeněžence“. Věří jí natolik, že vyhlásila i soutěž.

Reklama

O soutěži se zmínil softwarový průkopník, kryptovizionář a zakladatel společnosti John McAfee na svém twitterovém účtu. V tweetu uvedl, že pokud se vám podaří hacknout novou kryptopeněženku, dá vám 100 tisíc dolarů (asi 2,2 milionu korun).

John McAfee nabízí 100 tisíc dolarů tomu, kdo hackne jeho super-bezpečnou kryptopeněženku
i Zdroj: Pctuning

Na svých stránkách pak McAfee uvedla, že odměna za hacknutí peněženky není určená k tomu, aby společnosti pomohla najít chybu. Peněženka je prý absolutně bezpečná, takže se do ní už teď nelze dostat.

Soutěž McAfee však vypadá spíše jako reklamní kampaň společnosti Bitfi, protože abyste se jí mohli zúčastnit, nejprve musíte koupit Bitfi peněženku a nabít jí alespoň na 50 dolarů. Kdyby se vám ale do peněženky od McAfee podařilo dostat, bude se jednat o skvělé zhodnocení investovaných peněz.

Zdroj: Cnet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning