jsou-znamy-dalsi-podrobnosti-o-hre-tom-clancy-s-the-division
Hardware Novinka Jsou známy další podrobnosti o hře Tom Clancy's The Division

Jsou známy další podrobnosti o hře Tom Clancy's The Division

Sam Sadovski

Sam Sadovski

27. 2. 2015 19:30 3

Několik hráčů, kteří jsou údajnými alfa testery tohoto dlouhoočekávaného titulu, porušilo dohodu o mlčenlivosti a my tak známe víc informací.

Reklama

Nedávno jsme vás informovali o tom, že byla ve zdrojovém kódu hlavní stránky hry Tom Clancy's The Division nalezena informace o alfa testování. Nicméně to už nějakou dobu probíhá a několik jeho účastníků zkrátka neumí držet jazyk za zuby. Údajní testeři se rozpovídali o obsahu hry a různých aspektech včetně chování umělé inteligence.

Jsou známy další podrobnosti o hře Tom Clancy's The Division
i Zdroj: PCTuning.cz


Dark Zones, doslovně přeložené "Temné Zóny", jsou jakýmsi prostředím, ve kterém budou probíhat veškeré interakce mezi hráči (ve styu otevřeného světa v DayZ.) Měly by mít "kapacitu" 50 až 100 hráčů, a ti z nich, kteří na sebe upozorní zabitím jiných oponentů, jsou na mapě po delší dobu zvýraznění. Hráči by se v tomto prostředí měli pohybovat ve skupinách a před vstupem do Dark Zone je nutné projít dekontaminační komorou, posléze mají hráči v tomto světě možnost naleznout cenné předměty (zbraně vysoké hodnoty, atd.)

Veškeré zbraně a věci z Dark Zone jsou kontaminované a musí před použitím projít dekontaminací. Jakmile budete chtít tuto oblast opustit, spustí se odpočet do momentu odchodu. Po celou dobu odpočtu je vaše skupina zvýrazněna na mapě a ostatní se vás budou pokoušet zabít, pokud zemřete, vše co jste v Dark Zone našli, ztratíte.


Netcode hry je prý bezchybný a při případném výpadku připojení vás hra vrátí do prostředí téměř okamžitě, přičemž se ocitnete na takřka stejném místě, ve kterém jste byli v momentě odpojení. Herní svět by měl rozměrům odpovídat městu Los Santos ze hry GTA V a kromě hráčů se v něm budou pohybovat protivníci s umělou inteligencí.

AI se zdá být na vysoké úrovni. Jeden z testerů zaznamenal případ kdy na něj počítačem kontrolovaní protivníci zautočili ze dvou stran s podporou odstřelovače a mezitím hráče oslepili zábleskovým granátem. Alfa testeři také uvádí, že je ve hře velmi důležité komunikovat mezi sebou.

Jsou známy další podrobnosti o hře Tom Clancy's The Division
i Zdroj: PCTuning.cz

Hry Tom Clancy's The Division bychom se měli dočkat do konce tohoto roku, nyní je dostupná k předobjednání ve službě U-play za 60 eur (zhruba 1600 korun.)

Zdroje: 1, 2

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama