juventus-nebude-ve-fifa-20-vyhradni-licenci-ziskala-serie-pes
Novinka Juventus nebude ve FIFA 20, výhradní licenci získala série PES

Juventus nebude ve FIFA 20, výhradní licenci získala série PES

Mirek Kočí

Mirek Kočí

29. 7. 2019 13:00 3

Na podzim vyjde nový díl fotbalového simulátor FIFA 20, letošní ročník se však bude muset obejít bez špičkového týmu Juventus Turín. Smlouvu na využití populárního klubu, a to včetně hráčů Christiana Ronalda a Aarona Ramseyho EA vyfoukla společnost Konami pro svůj eFootball PES 2020.

Reklama
Reklama

V rámci nadcházejícího ročníku FIFA 20 bude v italské Sérii A místo Juventusu vystupovat tým Piemonte Calcio. Na druhou stranu, licence, kterou nyní vlastní Konami, se nevztahuje na jména fotbalistů, takže barvy Piemonte Calcio i nadále budou hájit Cristiano Ronaldo nebo Giorgio Chiellini. Ovšem na trávník vyběhnou v jiných dresech s pozměněným logem.

Přestože ve FIFA 20 nebude plnohodnotný Juventus, novinek hra nabídne dostatek. Vývojáři slibují realističtější grafiku a animaci hráčů, novou fyziku míče nebo osobitý režim Volta, věnovaný pouličnímu fotbalu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning