kickstarter-zrusil-kampan-na-herni-zarizeni-ktere-by-z-nas-vysavalo-krev
PCTuning Novinka

Kickstarter zrušil kampaň na herní zařízení, které by z nás vysávalo krev

lucie-jirikova
Lucie Jiříková
30. 11. 2014 11:00 3 Sdílej:

Kickstarterovská kampaň na upravené herní zařízení, které by z hráčů sosalo krev vždy, jakmile by byli ve hře zraněni, odstartovala začátkem tohoto měsíce. Pro vývojářské duo stojící za tímto extravagantním zařízením přitom skončila nezdarem. Kickstarter ji zrušil ještě předtím, než sama skončila.

Reklama
Reklama

Projekt s názvem Blood Sport: The Ultimate in Immersive Gaming je sice velmi kontroverzní, po pročtení informací však zjistíme, že chce sloužit správné věci. Vývojářské duo by prostřednictvím nového zařízení chtělo zvýšit objem krve, kterou dobrovolníci darují na transfúzních stanicích. Jinými slovy řečeno, odběr krve skrze toto zařízení by měl probíhat pod lékařským dohledem a odebraná krev by měla putovat rovnou k pacientům.

Zdaleka největším problémem celého projektu tak nejspíše bude, že se vývojáři oháněli tím, že své zařízení vyvíjeli ve spolupráci s lékaři, ale žádný ze zdravotníků se přitom pod projekt nepodepsal.

Tvůrci vznesli dotaz na důvod zrušení kampaně. Kickstarter si však vyhrazuje právo dát stop jakékoliv kampani bez udání důvodu, takže se nejspíš nic nového nedozvědí.

Zdroj: Joystiq

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning