leadtek-winfast-dtv2000-h-dalsi-hybridni-tuner
Novinka Leadtek WinFast DTV2000 H - další hybridní tuner

Leadtek WinFast DTV2000 H - další hybridní tuner

Michal Mitrega

Michal Mitrega

21. 2. 2006 00:00 5

Pomalý, ale jistý přesun na digitální vysílání nás potká všechny. Otázkou je jak si ponechat jistotu příjmu stále rozšířeného analogového vysílání a přitom již některé stanice přijímat v digitální (i HDTV) kvalitě.

Reklama

Výhoda je zřejmá také při přemísťování počítače a pokud chcete sledovat dva kanály naráz (jeden tedy na digitální a druhý na analogové části tuneru). Při digitálním vysílání až 6 kanálů. Tuner umožňuje nahrávat video ve formátu MPEG-2 pro analogové vysílání a MPEG 1, 2 nebo 4 pro digitální vysílání a okamžitě ho ukládat na DVD, SVCD nebo VCD. Tuner má samozřejmě i možnost příjmu FM nebo DVB stereo radiového signálu.

Leadtek WinFast DTV2000 H - další hybridní tuner
i Zdroj: PCTuning.cz


Leadtek WinFast DTV2000 H

Karta podporuje také technologii známou jako de-interlacing, která eliminuje vznik vlnění a další poruch na hranách rychle se pohybujících objektů. Dále si lze naprogramovat automatické nahrávání programů. Technologie TimeShifting umožní zapauzování či přetočení zpět, přičemž se signál stále ukládá na pevný disk, aby byla zajištěna kontinuita sledování.

Spolu s tunerem balení obsahuje také bohatou programovou výbavu (Ulead VideoStudio 9.0 SE,DVDMovieFactory 4.0 SE, Cool3D 3.0 a Cyberlink PowerDVD 6.0) a dálkový ovladač.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama