legendarni-half-life-ii-oslavil-15-narozeniny
PCTuning Novinka

Legendární Half-Life II oslavil 15. narozeniny

Mirek Kočí
Mirek Kočí
18. 11. 2019 11:30 Sdílej:

V sobotu 16. listopadu to bylo právě 15 let ode dne, kdy oficiálně vyšla jedna z nejkultovnějších videoher vůbec, nesmrtelný Half-Life II.

Reklama
Reklama

Stejně jako jeho předchůdce obdržel Half-Life 2 od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře bylo pozitivně hodnoceny vlastnosti jako pokročilá fyzika věcí (přinesla revoluční využití realistické fyziky pomocí Gravity Gunu), animace, zvuk, umělá inteligence, grafika a příběh.

Hra vyhrála 39 ocenění „Hra roku“ a například server VGA ji označil za „Hru dekády“. V Half-Life 2 se, stejně jako jeho předchůdce Half-Life, hráč ujímá Gordona Freemana, nenápadného a obrýleného vědce, který se umí překvapivě schopně ohánět se zbraněmi.

Dočkáme se někdy Half-Life 3?

To je otázka, která trápí nejednoho příznivce série. Pravda je taková, že o Half-Life 3 byly popsány stohy virtuálního papíru, spekulace střídala spekulaci, nakonec se ale nestalo zkrátka vůbec nic. Half-Life 3 stále neexistuje a možná ani nikdy existovat nebude. Škoda.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning