lenovo-lemon-3-dalsi-skvele-vybaveny-smartphone-ktery-muzete-koupit-za-par-stovek
PCTuning Novinka

Lenovo Lemon 3: Další skvěle vybavený smartphone, který můžete koupit za pár stovek

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
14. 1. 2016 13:00 5 Sdílej:

Společnost Lenovo se rozhodla zaujmout novým smarpthonem, který díky extrémně nízké ceně a velmi dobrému hardwarovému vybavení skvěle konkuruje nedávno představenému Xiaomi Redmi 3. Tento smartphone dostal název Lenovo Lemon 3.

Reklama
Reklama

Lenovo Lemon 3 má 5palcový displej s Full HD rozlišením. Pohání ho procesor Snapdragon 616, kterému pomáhají 2 GB paměti RAM. Na ukládání dat je vyhrazeno 16 GB vnitřní uložiště a přislíbena je i standardní výbava v podobě WiFi a GPS.

Za zmínku stojí také duální reproduktory, nebo kvalitní zadní 13Mpx fotoaparát, který je doplněný 5Mpx přední kamerkou pro pořizování selfie a videohovory. Smartphone bude napájet baterie o kapacitě 2750 mAh, což je jeden z dvou rozdílů, jimiž se zařízení odlišuje od konkurence v podobě Xiaomi Redmi 3 (kapacita je o něco nižší). Druhým zmiňovaným rozdílem je potom vyšší rozlišení displeje Lenovo Lemon 3, čímž se rozdíly zase vyrovnají.

A nyní asi to nejzajímavější, což je cena. Lenovo Lemon 3 vás vyjde přibližně na 106 dolarů, což v přepočtu dělá asi 2700 korun. To vůbec není špatné, no ne? 

Zdroj: GSM Arena

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning