lg-g4-ma-mit-3k-displej-a-osmijadrovy-snapdragon-810
Novinka LG G4 má mít 3K displej a osmijádrový Snapdragon 810

LG G4 má mít 3K displej a osmijádrový Snapdragon 810

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 2. 2015 22:00 3

LG G3 aktuálně patří k nejlepším smartphonům a výrobce udělá vše pro to, aby byl ve stejné situaci také jeho nástupce. Podle serveru phonearena.com by mu k tomu měl pomoci 3K displej i osmijádrový procesor.

Reklama

Zatímco model G3 používá dnes velmi oblíbený Quad HD panel s rozlišením 2 560 × 1 440 pixelů, u čtvrté generace „géčka“ se prý LG chystá použít displej s rozlišením 2 880 × 1 620 px (3 K). Protože se úhlopříčka (5,5") nemá navyšovat, obrazovka se pochlubí jemností dosahující hodnoty 600 ppi (bodů na palec).

Nové LG G4 by měl pohánět osmijádrový čipset Qualcomm Snapdragon 810, který byl použit u druhé generace prohnutého G Flex. Zcela jistě se dočkáme také 3 GB nebo 4 GB operační paměti. Různé spekulace pak ještě zmiňují nový design a vylepšený fotoaparát. Netradiční ovládání na zadní straně má zůstat zachováno.

Otázkou ale je, kdy se s novým LG G4 setkáme. Z představení očekávaného smartphonu na veletrhu Mobile World Congress, který začíná začátkem března, údajně sešlo. Datum samostatné konference zatím oznámeno nebylo.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama