lg-g4-se-zacne-prodavat-nedlouho-po-predstaveni
Novinka LG G4 se začne prodávat nedlouho po představení

LG G4 se začne prodávat nedlouho po představení

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 4. 2015 12:00

LG G3 byl černý kůň loňského roku na poli smartphonů. Nástupce s označením G4 je proto očekáván s velkým napětím. Premiéru si odbude na mediální akci 28. dubna a hned následující den by se měl začít prodávat. Informoval o tom server pocket-lint.com.

Reklama

Zatím však nevíme, zda bude 29. dubna telefon dostupný pouze na domácím jihokorejském trhu, nebo ho výrobce nabídne i uživatelům z jiných koutů světa, včetně Evropy.

Co se týká výbavy, tak LG letos zvolilo strategii pozvolného vylepšování. G4 bude mít stejně jako předchůdce 5,5palcový displej s QHD rozlišením. Fotoaparát dostane o něco vyšší rozlišení a opět nebude chybět laserové zaostřování a optická stabilizace obrazu. Objektiv se světelností f/1,8 by měl zaručit kvalitní snímky s minimem šumu i za zhoršených světelných podmínek.

O výkon smartphonu se postará čipset Snapdragon 808 společně s porcí 3 GB RAM. Někteří uživatelé pak určitě také ocení, že LG G4 bude mít vyměnitelnou baterii a slot pro paměťové karty. To například nový Samsung Galaxy S6 postrádá.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama