lg-vyrazne-zlevnilo-nejlepsi-telefony-s-androidem
Novinka LG výrazně zlevnilo nejlepší telefony s Androidem

LG výrazně zlevnilo nejlepší telefony s Androidem

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 10. 2015 20:00 2

Vlajková loď společnosti LG se v České republice začala oficiálně prodávat 29. května. Výrobcem doporučená cena nové jedničky byla v případě plastového provedení stanovena na 15 990 Kč, což nebylo vůbec špatné. Nyní ceny ještě více poklesly.

Reklama

Pokud jste o modelu G4 dříve uvažovali, nyní se naskytla velmi dobrá příležitost k nákupu. LG G4 je totiž momentálně cenově nejdostupnějším top smartphonem na trhu. Aktuálně stojí v základní verzi 12 990 korun, což je o tři tisíce méně, než kolik stál dosud. Verze s koženými zády je o tisíc korun dražší a přijde tedy na 13 990 korun.

Uvedené ceny platí samozřejmě pro přístroje z oficiální české distribuce. Na trhu jsou i telefony z takzvaného šedého dovozu, které jsou ještě levnější. Vůbec nejlevněji lze LG G4 zakoupit za 10 490 korun.

Kromě letošního top modelu LG zlevnilo i další smartphony. Cena prohnutého G Flex 2 spadla na 10 490 korun (sleva proti zahájení prodeje činí 6 500 korun) a loňský prodejní hit G3 seženete pod 9 000 korun. Také v tomto případě se jedná o ceny pro modely z oficiální distribuce.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama