Logitech G Aurora Collection přináší pestré barvy a roztomilý design
i Zdroj: Logitech
Novinka Logitech G Aurora Collection přináší pestré barvy a roztomilý design

Logitech G Aurora Collection přináší pestré barvy a roztomilý design

Redakce PCT

Redakce PCT

15. 8. 2022 12:04

Logitech G uvádí na trh novou kolekci, která podporuje inkluzivitu a umožňuje hrát všem tak, jak je to baví.

Reklama

Společnost Logitech G dnes představila Aurora Collection – novou kolekci obsahující bezdrátovou herní náhlavní soupravu G735bezdrátovou herní klávesnici G715herní klávesnici G713bezdrátovou herní myš G705osm uživatelských doplňků. Nová kolekce byla navržena tak, aby byla genderově inkluzivní, řešila potřeby a přání žen-hráček a zároveň oslovila všechny, kdo hledají hravý design a nevšední zážitky.

Aurora Collection má osobitou estetiku a designový jazyk a podporuje i personalizaci prostřednictvím uživatelských doplňků a barevných variant. Přináší také pokročilé herní technologie Logitech G, jako jsou velmi rychlý bezdrátový přenos LIGHTSPEED a hlasové filtry Blue VO!CE. Výsledkem je kolekce vybavení, která povzbuzuje všechny hráče, aby se nebáli být sami sebou, a zároveň jim poskytuje pokročilou sadu funkcí, kterou od produktů tohoto typu očekávají. 

„Velká část herního průmyslu uvízla v mentalitě „jedno řešení pro všechny“. To však neodpovídá široké škále uživatelů, kteří chtějí ukázat, kým opravdu jsou, a hrají hry hlavně pro zábavu, a rozhodně to nenaplňovalo ani závazek společnosti Logitech nabízet taková řešení, ze kterých si bude moci vybrat každý podle svých preferencí. Když jsme se podívali na naše herní produkty, uvědomili jsme si, že bychom mohli dělat více,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech G. „Aurora Collection jsme vytvořili jako genderově inkluzivní kolekci zaměřenou na pohodlí, atraktivnost a hravost, abychom umožnit zažít radost z hraní každému zájemci.“

Logitech G Aurora Collection přináší pestré barvy a roztomilý design
i Zdroj: Logitech

Aurora Collection byla koncipována na základě zpětné vazby od žen napříč herní komunitou a realizována týmem složeným převážně z vůdčích ženských osobností v oblasti inovací, designu, inženýrství a marketingu ze společnosti Logitech. Cílem bylo splnit herní přání a potřeby dosud nedostatečně zastoupeného hráčského segmentu a připravit cestu pro budoucnost hraní, kde bude mít tato skupina mnohem větší podíl. Proces navrhování se řídil následujícími třemi principy:

  • Pohodlí: Ve fázi návrhu dbal tým na to, aby byly zohledněny faktory, jako jsou delší vlasy, brýle, náušnice a menší velikosti rukou. Tímto přizpůsobením to ale zdaleka nekončí. Tým upřednostnil výrobky, které nejen dobře fungují, ale také dobře vypadají, což přispívá k prodloužení doby hraní, a zkoumal různé materiály a povrchové úpravy, které jsou lehké a příjemné na dotek.
  • Atraktivnost: V rámci řešení atraktivnosti se tým odpoutal od typických ostrých hran, barevných kombinací s převažující černou barvou a příliš agresivního designu, a vytvořil přívětivější vybavení s jemnějšími odstíny, průsvitnými materiály a přednastaveným uklidňujícím osvětlením.
  • Hravost: Aurora Collection podporuje možnosti sebeprezentace. Výrobky se dodávají v základní bílé barvě (White Mist) s možností přizpůsobení pomocí růžových (Pink Dawn) a zelených (Green Flash) doplňků. Hráči můžou také ukázat svoji kreativní stránku díky tisícům nastavitelných kombinací osvětlení, které jsou k dispozici v aplikaci G HUB, včetně charakteristického osvětlení pro Aurora Collection, které jsme nazvali Play Moods.

„Naše snaha vytvořit genderově inkluzivní kolekci herního vybavení pro nás byla výzvou, abychom se zbavili stereotypů a položili si několik opravdu zásadních otázek ohledně naší náklonnosti k hraní,“ řekla Tiffany Beersová, vedoucí oddělení herních inovací ve společnosti Logitech G. „Rozhodnutím zaměřit návrh zejména na ženy-hráčky jsme dosáhli nejen tohoto cíle, ale vytvořili jsme kolekci, která, jak doufáme, zaujme ještě větší okruh hráčů a umožní jim překonat dosavadní genderové i jiné překážky. Z nové kolekce Aurora máme velkou radost a věříme, že naplní svůj potenciál.“

Logitech G Aurora Collection přináší pestré barvy a roztomilý design
i Zdroj: Logitech

Produkty v řadě Aurora Collection 

  • Bezdrátová náhlavní herní souprava G735 – Díky povrchové úpravě White Mist, éterickému RGB podsvícení a směšování zvuku ze dvou zdrojů přímo ve sluchátkách (dual-audio mixing) je G735 všestrannou volbou pro každého hráče. G735 je první náhlavní souprava Logitech G s novými funkcemi technologie Blue VO!CE, která umožňuje upravovat hlas hráče a uložit preferované nastavení zvuku v aplikaci G HUB i přímo v náhlavní soupravě. Bezdrátová herní náhlavní souprava G735 také zvyšuje pohodlí všech hráčů včetně těch s menší velikostí hlavy. Hráči můžou prožívat dlouhé a příjemné herní seance také díky více než 56hodinové výdrži baterie (bez podsvícení) a neomezujícímu bezdrátovému připojení přes Bluetooth nebo pomocí oceňované technologie Logitech G LIGHTSPEED.

 

  • Mechanické herní klávesnice G715 a G713 – Bezdrátová herní klávesnice G715 a herní klávesnice G713 mají klávesy s rychlou odezvou, takže hráčům nic nepřekáží v prezentaci vlastního herního stylu. Kompaktní velikost bez numerického bloku umožňuje, abyste si je vzali kamkoli s sebou, a nastavitelná výška zajišťují pohodlné používání po celý den. Díky dobíjecí baterii, která zajistí 25 hodin nepřetržitého hraní s bezdrátovém připojením přes LIGHTSPEED nebo Bluetooth, si můžete užívat maximum zábavy. Obě klávesnice jsou dodávány s pohodlnou opěrkou dlaní Cloud-Soft.

 

  • Bezdrátová herní myš G705 – Bezdrátová herní myš G705 má kompaktní tvar vhodný pro menší ruce a je vybavena pokročilou herní technologií. Váží pouhých 85 gramů a je navržena pro dlouhodobé pohodlí a špičkový výkon. Díky hernímu senzoru, mimořádně rychlému bezdrátovému připojení LIGHTSPEED, připojení Bluetooth a snadno ovladatelnému tlačítku pro přepínání rozlišení mají hráči šanci předvést svůj nejlepší výkon.

 

  • Příslušenství – Vylepšete si svoji kolekci herního vybavení pomocí osmi nových doplňků pro vyjádření vaší momentální nálady, například opěrky dlaní ve tvaru mráčku, přívěsku na kabel nebo pouzdra ve tvaru srdce. Mezi další doplňky pro přizpůsobení individuálnímu hernímu stylu patří náušníky a mikrofon s držákem, horní kryty pro klávesnice G713 a G715, stahovák a kartáček na klávesy a podložka pod myš.

 

Jako doplněk k Aurora Collection budou moci hráči pozvednout úroveň svých herních streamů pomocí speciální edice prémiového USB mikrofonu Blue Yeti, který bude k dostání ve dvou nových barevných variantách, Pink Dawn a White Mist. Součástí dodávky těchto mikrofonů budou také exkluzivní překryvy a motivy streamů pro Aurora Collection od Streamlabs, které streamerům umožní „vystajlovat“ jejich streamy pro Twitch, YouTube nebo Facebook. Yeti podporuje také software Blue VO!CE se zábavnými hlasovými efekty, například DJ Robot nebo Helium Chipmunk, studiovými nástroji, jako jsou ekvalizér, limiter nebo filtr pro potlačení šumu NVIDIA Broadcast Noise Removal, a HD zvukovými vzorky. Blue VO!CE je dostupný pod Logitech G HUB.

Logitech G Aurora Collection přináší pestré barvy a roztomilý design
i Zdroj: Logitech

Stejně jako všechny naše herní produkty je i celá kolekce Aurora certifikována jako uhlíkově neutrální, což znamená, že financujeme kvalitní certifikované projekty uhlíkové kompenzace, které snižují uhlíkový dopad výrobku na nulu. Výrobky obsahují postkonzumní recyklovaný materiál a papírové obaly pocházejí z lesů s certifikací FSCTM. Koupí těchto herních výrobků přispíváte svým dílem k podpoře odpovědného hospodaření se světovými lesy. Další informace o našem úsilí o udržitelnost najdete na našich webových stránkách.

Cena a dostupnost

Produkty této kolekce jsou k dispozici na webových stránkách LogitechG.com a u lokálních prodejců. Doporučená maloobchodní cena náhlavní soupravy Logitech G735 je 5 599 Kč. U herních klávesnic bez numerického bloku je doporučená maloobchodní cena 4 199 Kč za Logitech G713 a 4 899 Kč za Logitech G715 (klávesnice bude k dispozici od 9. srpna exkluzivně na Alza.cz). Speciální edice USB mikrofonu Blue Yeti pro Aurora Collection má doporučenou maloobchodní cenu 3 399 Kč a v ČR bude k dispozici pouze u prodejců Alza a CZC. Doporučená maloobchodní cena myši Logitech G705 činí 2 499 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama