PCTuning Článek

Logitech G110 - klávesnice v herní střední třídě

Filip Eckstein
Filip Eckstein
29. 6. 2010 03:00 12 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Balení a specifikace 2. Funkce a vlastnosti 3. Ergonomie a design 4. Tlačítka 5. Software 6. V praxi, hodnocení a závěr

Dnes jsme si pro vás připravili recenzi nové herní klávesnice a to tentokrát z dílen Logitechu. Jedná se o nový typ označený G110, který by měl představovat "vyšší střední třídu", tedy o stejnou kategorii, v níž nedávno představil svoji vlajkovou loď Microsoft ze stále se rozrůstající řady Sidewinder.

Reklama
Reklama

Nová G110 se schovává v typicky nazelenalém balení tak, jak je to pro Logitech už pěknou řádku let tradiční. Samotný obal nám však toho mého neprozradí, jelikož na jeho přední straně se dozvíme pouze o možnosti různých barevných podsvícení, množství programovatelných makro tlačítek nebo integrovaném USB audiu. Více už je spíše doménou vnitřního obsahu balení :).


Tradiční černozelené Logitech balení

Po rozbalení krabice a vyjmutí klávesnice jsem ihned popadl příslušenství, které ač bylo tentokrát poměrně chudé, rozhodně bezpečně pokryje veškeré potřeby klávesnice. Konkrétně se jedná o stručný manuál, CD médium nesoucí ovladače a speciální "key manager" a v poslední řadě také odnímatelnou područku.


Ovladače, manuál a područka = základní výbava

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na klávesnici samotnou, která se jako většina herních kousků řady G opět ukázala jako opravdu mohutná, a to i bez namontované područky.

Podrobné specifikace

parametry modelu Logitech G110
základní poznatky
rozměry klávesnice - 459,2 x 210,7 mm (d,š)
připojení drátová, USB 2.0
klávesy a multimedia
- speciální tlačítka 8
- universální, programovatelná 12
- multimediální 6
- layout EN
features
- nastavitelná barva podsvícení u nové G110 je možné vybírat mezi různými odstíny tří barev
- vestavěná paměť profilů možnost uložit do interní paměti až tři nezávislé herní profily
cena kompletu (vč. DPH)

cca 2000 Kč (červen 2010)

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning