logitech-g333-gaming-earphones-vstupuji-do-prodeje-ve-trech-barvach
Novinka Logitech G333 Gaming Earphones vstupují do prodeje ve třech barvách

Logitech G333 Gaming Earphones vstupují do prodeje ve třech barvách

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 3. 2021 14:50

Logitech G uvádí nejnovější přírůstek do rodiny herních zvukových produktů, a to sluchátka s označením G333 Gaming Earphones. Dostupná jsou od dnešního dne ve třech barevných verzích – černé, bílé a fialové. Cena je stanovena na 1 390 Kč s DPH.

Reklama
Reklama

Díky duálním zvukovým měničům v každém špuntu – jeden pro hluboké basy, druhý pro střední a vysoké tóny – by sluchátka měla nabídnout vyvážený zvuk. Alesoň to tedy tvrdí výrobce, který dádává, že jsou kompatibilní s PC, konzolemi Xbox, PlayStation a Nintendo Switch, stejně jako s mobilními zařízeními, a to díky 3,5mm jack konektoru a přiloženému adaptéru USB-C.

Aby se sluchátka pohodlně vešla do uší, dodávají se se špunty z měkkého silikonu ve třech velikostech. Disponují také kvalitním in-line mikrofonem, integrovaným ovládáním zvuku přímo na kabelu a plochými kabely, které se nemají zamotat. Cestování usnadní nevelké měkké pouzdro pro uložení G333 Gaming Earphones.

 Logitech G333 Gaming Earphones vstupují do prodeje ve třech barvách

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning