logitech-g915-lightspeed-a-g815-lightsync-herni-klavesnice-s-rgb-podsvicenim
Novinka Logitech G915 LIGHTSPEED a G815 LIGHTSYNC: herní klávesnice s RGB podsvícením

Logitech G915 LIGHTSPEED a G815 LIGHTSYNC: herní klávesnice s RGB podsvícením

Mirek Kočí

Mirek Kočí

15. 8. 2019 13:00

Značka Logitech představuje dvě nové herní klávesnice – bezdrátovou RGB G915 LIGHTSPEED a mechanickou RGB G815 LIGHTSYNC. Obě jsou vybaveny novými nízkoprofilovými spínači GL od Logitech G.

Reklama

Klávesnice Logitech G915 LIGHTSPEED obsahuje bezdrátovou technologii LIGHTSPEED s rychlou odezvou 1 ms a na jedno by měla vydržet až 135 dnů hraní s vypnutým podsvícením (při osmi hodinách hraní denně). Má také pět programovatelných G kláves k rychlému vyvolání nastavených makrosekvencí a příkazů aplikací.

G915 je první bezdrátovou klávesnicí od Logitech G s technologií LIGHTSPEED, která je vybavena novou generací RGB podsvícení LIGHTSYNC. Díky LIGHTSYNC si mohou hráči přizpůsobit podsvícení klávesnice s 16,8 milionu barev pomocí programu Logitech G HUB tak, aby dosáhli co nejlepšího herního zážitku. S aktivovanou RGB barevnou vlnou mohou hrát na jedno nabití déle než 12 dnů (při osmi hodinách hraní denně).

Tenká klávesnice G815 LIGHTSYNC s kabelovým připojením má stejný stylový design a konstrukci jako G915 LIGHTSPEED, pět speciálních programovatelných G kláves, tři přednastavené profily a RGB podsvícení LIGHTSYNC, nastavitelné programem Logitech G HUB. Přídavný USB kabel umožňuje propojit průchozí port USB 2.0 na klávesnici se samostatným portem na PC kvůli zajištění plnohodnotného napájení připojeného zařízení.

Logitech G915 LIGHTSPEED a G815 LIGHTSYNC: herní klávesnice s RGB podsvícením
i Zdroj: PCTuning.cz

Obě klávesnice jsou vybaveny nízkoprofilovými mechanickými klávesovými spínači GL od Logitech G. Díky poloviční výšce oproti standardním 2mm mechanickým klávesovým spínačům umožňují zrychlení aktivace o 25 % a pohodlnější psaní. Hráči si mohou podle svých preferencí vybrat spínače GL Linear, GL Tactile nebo GL Clicky. Verze Linear nabízí plynulý stisk kláves, zatímco verze Tactile poskytuje zřetelnou hmatovou odezvu hráčům, kteří mají rádi přímou zpětnou vazbu. Verze Clicky pak má kromě hmatové také zvukovou odezvu.

Cena a dostupnost

Herní klávesnice Logitech G915 LIGHTSPEED a Logitech G815 LIGHTSYNC by měly být k dostání v srpnu za doporučené ceny 6 899 Kč, respektive 5 499 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama