mame-pro-vas-opravdovou-bombu
PCTuning Novinka

Máme pro vás opravdovou bombu

z-obermaier
Z. Obermaier
22. 12. 2010 18:52 12 Sdílej:

Chystáme pro vás exklusivní dáreček, jež ocení hlavně majitelé nových Radeonů - přetaktování se změnou napětí!

Reklama
Reklama

Majitelé i potencionální kupci nových Radeonů HD 6900 jistě ví, že přetaktování těchto karet není nijak vysoké a zatím žádná utilita neumožňuje navýšit napětí jádra aby jeho frekvenci popohnala výše. To se změní, chystáme na štědrý den speciální dárek pro naše čtenáře. Jako jediní a první na světě, si naši čtenáři budou moci stáhnout BIOS a utilitu která vám umožní zvyšovat napětí jádra.

Pokud okolnosti příprav na štědrý den dovolí, zítra snad dám celý návod na update BIOSu, a všechny potřebné utility (ani jedna není v tuto chvíli veřejně dostupná) dohromady, a už další den si hned po vybalení pod stromkem můžete vaše nové karty pořádně přetaktovat. Čeká vás krátký článek, kde bude detailně popsán postup nahrání BIOSu a vše potřebné k této činnosti. Také se podíváme na naše výsledky obou Radeonů po přetaktování (oba daly nad 1 GHz) a výsledky v pár hrách a testech. Tedy nám zachovejte přízeň .. už brzy se dočkáte.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning